💓 آموزش تعمیرات موبایل از مبتدی تا حرفه 0 تا 100 💓

اموزش تعمیر موبایل حرفه ای

آموزش تعمیرات موبایل به صورت مجازی

نوع آموزش ها : تصویری

تمام آموزش ها تصویری می باشد

سطح آموزش : 0 تا 100

صفر تا صد در کنار شما هستیم

قیمت : 750000 هزار تومان

آموزش تعمیرات موبایل صفر تا صد

تعمیرات نرم افزار موبایل یکی از پر درآمد ترین شغل های جهان است که بدون نیاز به سرمایه سنگین می توانید آن را یاد بگیرید و از تعمیرات آن کسب درآمد نمایید. حال چرا می گوییم پر درآمد ولی کم هزینه ؟ در مقایسه با تتعمیرات سخت افزار ( تعمیرات نرم افزار ) بسیار کم هزینه است چرا که در تعمیرات سخت افزار موبایل شما نیاز به دستگاهای گران قیمت دارید ولی در تعمیرات نرم افزار موبایل اینگونه نیست و به راحتی با کمترین هزینه می توانید کامپیوتر و ابزارهای کار خود را تامین نمایید .

بگذارید چند مثال ساده برایتان بزنیم ! در تعمیرات سخت افزار احتمال ریسک در شمستن و صدمه دیدن گوشی متری بالا است ولی در نرم افزار موبایل اینگونه نیست و نمیخواهیم بگوییم تعمیرات سخت افزار درآمد خوبی ندارد خیر درآمد سخت افزار نیز خوب است ولی در مقابل نرم افزار ریسک بالایی را به همراه دارد.

چرا دوره تعمیرات نرم افزار موبایل ما را انتخاب نمایید ؟

ما در این دوره تمام تلاش خود را کرده ایم تا با هنرجویان عزیز همراه باشیم یعنی یک آپدت مادام العمر و دسترسی همیشگی به فایل ها را در اختیار هنر حویان قرار دهیم تا با متد ها و ابزارهای روز تعمیرات موبایل آشنا و بتوانند کار کنند. لذا به همین دلیل از کسانی که در این دوره شکت می نمایند دعوت می شود تا در اینستاگرام از آخرین آپدیت های این دوره باخبر شوند.

سرفصل های تعمیرات موبایل را ببینید

لیست سر فصل های دوره

اطلاعات دوره

وضعیت دوره

جلسه اول : نکاتی درباره تعمیرات موبایل
مقدمه تعمیرات موبایل
برگزار شده قابل دانلود
جلسه دوم : شناخت تنظیمات موبایل
تمام تنظیمات حرفه ای موبایل
برگزار شده قابل دانلود
نظرات
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x